Покрівля, яка витримає найгіршу погоду в світі.

Ми повинні захистити свій будинок. Більш, ніж будь-коли. В процесі Кліматичних змін нам потрібна надійна покрівля для будинку. Не просто покрівля, а така, яка витримає випробування будь-якого клімату. Покрівля GERARD називається покрівлею без турбот не просто так.


Заощаджуйте ваші гроші - встановіть відносно легке покриття GERARD! Значна економія досягається за рахунок низьких витрат на кроквяну систему.

Дізнатися більше

Урагани і сильні вітри дмуть все частіше, але з GERARD немає причин для занепокоєння. Навіть якщо ураган наближається на швидкості 160 км / год, наші покрівлі це витримають!

Дізнатися більше

Серйозні зміни в кліматі можуть викликати град великого розміру, який може пошкодити покриття. Але тільки не покрівлю GERARD! Наші покрівельні системи витримують град до 30 мм в діаметрі. 

Дізнатися більше

Завдяки покриттю кам’яними гранулами, покрівлі GERARD буквально охороняють ваше життя. Шершава текстура не дозволяє снігу сходити з покрівлі лавиноподібно і утримує його на місці, поки сніг не розтане природним шляхом.

Дізнатися більше

При пожежі будинок може обвалитися під вагою покрівлі. Але тільки не з легкою покрівлею GERARD. Покрівельна система GERARD стійка до займання.

Дізнатися більше

Покрівлі GERARD мають прекрасні показники в порівнянні з іншими даховими покриттями. Рівень шуму знижений завдяки текстурному покриттю кам’яною крихтою і системі надійного зчеплення листів черепиці.

Дізнатися більше

Ваш помічник

Хочете дізнатися більше? Запитайте містера G! Приєднайтесь до його подорожі!

Контактна інформація

Будь ласка, дайте знати, якщо ми можемо вам чимось допомогти!

Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies