Більше 60 років досвіду.

У 1957 році в GERARD виготовили першу в світі черепицю зі сталевою основою і покриттям гранулами натурального каменю.

У 1957 році засновник компанії Луї Фішер, інноватор і бізнесмен з Нової Зеландії, винайшов першу в світі черепицю зі сталевою основою і покриттям гранулами натурального каменю. У наступні 50 років ця концепція була доопрацьована за допомогою передових технологій, а сьогодні AHI Roofing швидко розширюється і володіє чотирма виробничими комплексами на чотирьох континентах, включаючи штаб-квартиру в Угорщині. Наш власник Fletcher Building Ltd входить до складу групи компаній Roof Tile Group і є найбільшим в Австралії постачальником матеріалів для будівництва.

 

Подивіться невеликий ролик про нашу історію, яка гідна сценарію фільму про Джеймса Бонда!

GERARD the original since 1957

Історія інновацій

Дізнатися більше
7263_0_20170302161050.jpg

Бачення

Світ, покупці і ролі змінюються, але одне незмінне: разом ми будуємо краще. Ось що робить композитну черепицю GERARD кращим вибором для вас.

Дізнатися більше

Мета / Місія

Наша мета - забезпечити легку вагу, потужну і красиву покрівлю без турбот з 50-річною гарантією. Дізнайтеся більше про те, як ми реалізовуємо місію і надаємо покупцям, які вибрали GERARD, якісний покрівельний матеріал.

Дізнатися більше
Мета / Місія
7297_0_20170302161423.jpg

Екологічна безпека

Композитна черепиця GERARD - один з найбільш екологічних матеріалів. Сталь, яку ми використовуємо для створення наших покрівель, - це один з найбільш екологічних матеріалів в світі. Дізнайтеся більше про вплив на навколишнє середовище.

Дізнатися більше

Новини

Як у нас справи? Спасибі, що запитали. У нас все добре. Але ми негайно повідомимо, якщо у нас в GERARD станеться щось цікаве.

Ваш помічник

Хочете дізнатися більше? Запитайте містера G! Приєднайтесь до його подорожі!

Контактна інформація

Будь ласка, дайте знати, якщо ми можемо вам чимось допомогти!

Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies