6 причин довіряти GERARD®

Після того, як у 1957 році засновник GERARD Луї Фішер створив першу черепицю з металевою основою і покриттям з натурального каменю, ми вдосконалили наш продукт з огляду на всі можливі фактори для того, щоб він підходив до будь-яких умов.

Історія наших досягнень - запорука впевненості наших покупців. Зворотній зв’язок, отриманий за ці роки, говорить про чіткі причини, за якими велика частина населення обирає покрівлі GERARD.

1

Чудова покрівля за доступною ціною

Більшість наших покупців знають, що GERARD - це продукція вищого класу. Часто вони дивуються тому, що композитну черепицю можна порівняти  за ціною з керамічною або цементно-піщаною. Адже у виробництві композитної черепиці передбачено все.

Дізнатися більше
2

Привабливий образ плюс довговічність

Від покрівлі багато в чому залежить зовнішній вигляд вашого будинку. Обирайте матеріал, який буде чудово виглядати і навіть через десятиріччя збереже привабливий вигляд і вартість вашої нерухомості.

Дізнатися більше
3

Легка покрівля, яка витримає навіть ураган і землетрус

Хороші новини: покрівельні системи GERARD спроектовані, щоб витримати будь-яке випробування. Сталеві покрівельні системи GERARD витримують навантаження від вітру більш, ніж в 6 кіло Паскаль.

Дізнатися більше
4

Покрівля GERARD не вимагає особливого догляду

Для наших покрівель не потрібен особливий догляд, крім періодичного очищення, особливо в зонах сильного забруднення або знаходження будинку поблизу лісів.

Дізнатися більше
5

Швидка, але точна установка

Покрівлі GERARD встановлюються досвідченими професіоналами, навченими монтажу за найвищими стандартами. Ми поставляємо дахове покриття разом з усім необхідним асортиментом комплектуючих для монтажу. 

Дізнатися більше
6

Ідеальний вибір для ре-руфінгу

Заміна покриття з GERARD - легке завдання. Давайте визнаємо, що нікому не подобається міняти покрівлю. Коли ви наважуєтеся на заміну, вам хочеться, щоб це було зроблено швидко, недорого і без зайвих зусиль.

Дізнатися більше

Знайдіть

найближчого до вас установника

Ваш помічник

Хочете дізнатися більше? Запитайте містера G! Приєднайтесь до його подорожі!

Контактна інформація

Будь ласка, дайте знати, якщо ми можемо вам чимось допомогти!

Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies